آموزش وردپرس

هنرمندان به صورت دست جمعی یا با آژانس به فرش قرمز بیایند!

سینما۳۵: در آستانه برگزاری مهمترین رویداد سینمایی سال، مجید مظفری مدیر کاخ مردمی جشنواره (پردیس سینمایی ملت) که قرار است امسال میزبان اصلی سینماگران بر روی فرش قرمز باشد در حالی خبر از برگزاری مراسمی باشکوه در این پردیس داده که طبق گفته های وی به دلیل اینکه فضای جدیدی به پارکینگ پردیس ملت اضافه نشده، هنرمندان به صورت دسته‌جمعی یا با آژانس به این مجموعه رفت و آمد کنند و خبری درباره سرویس های اختصاصی جشنواره برای رفت و آمد سینماگرانی که صاحب فیلم در جشنواره هستند و قرار است روی فرش قرمز جشنواره پا بگذارند مطرح نشده است.

به گزارش سینما۳۵، مجید مظفری مدیر کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر که مانند سال گذشته در پردیس سینمایی ملت مستقر خواهد بود به ایسنا بیان کرد: برنامه‌های ما مثل سال گذشته است و تغییر چندانی نخواهد داشت اما از آنجا که تعداد هنرمندان در این پردیس بیشتر می‌شود و در آنجا میزبان آن‌ها با برگزاری فرش قرمز هستیم، شرایط ویژه‌ای را برای آن‌ها، مردم و نیز اهالی رسانه در نظر خواهیم گرفت.

او با اشاره به اینکه در نظر داریم تا مراسم مربوط به حضور هنرمندان فیلم‌های سینمایی جشنواره فجر در پردیس ملت بی‌سروصدا اما باشکوه انجام شود، افزود: شرایط را به شکلی آماده می‌کنیم تا هم مردم با هنرمندان بتوانند ارتباط خوبی داشته باشند و هم جایی برای رسانه‌ها و عکاسان در نظر گرفته می‌شود.

مظفری با بیان اینکه استقرار در پردیس ملت از ۱۰ بهمن‌ماه آغاز می‌شود، افزود: از آنجا که فضای جدیدی به پارکینگ پردیس ملت اضافه نشده است با هنرمندان تماس گرفته می‌شود تا یا به صورت دسته‌جمعی یا با آژانس به این مجموعه رفت و آمد کنند. در واقع از همه کسانی که قرار است برای تماشای فیلم به این مجموعه بیایند درخواست می‌کنیم تا با ماشین تک سرنشین مراجعه نکنند که در این صورت خودشان هم با مشکل کمتری روبرو می‌شوند و می‌توانند سروقت به تماشای فیلم برسند.

وی تأکید کرد: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا فیلم‌ها بدون تأخیر نمایش داده شوند چون هر کدام از آن‌ها که دیر شروع شود در زمان اکران فیلم‌های بعدی هم تأثیر می‌گذارد و برنامه روزانه را به هم می‌ریزد.

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code